تولید محتوای متنی برای وب سایت و رپورتاژ در سال 2022 چیست ؟

تولید محتوای متنی شاه کلید شروع یک بهینه سازی قوی و هدفمند در وبسایت خود می باشد. در این مقاله می خواهیم درباره تولید محتوای متنی برای سایت ، و تولید محتوای متنی در وب و اصول تولید محتوای متنی سئو شده صحبت کنیم. همچنین محتوای رپورتاژ چیست ؟ و سفارش تولید محتوای متنی برای وب سایت و رپورتاژ به چه صورت است ؟ با کلاه سئو (SeoHat) همراه باشید.

تولید محتوای متنی برای سایت

تولید محتوای متنی یعنی چی ؟ یکی از پر دغدغه ترین قسمت هایی که یک کسب و کار و کوچک می تواند داشته باشد. یا دوستانی که به تازگی وارد دنیای کسب و کار های اینترنتی شده اند \”تولید محتوای متنی\” است.

اما تولید محتوای متنی در وب چیست ؟ و چه سودی برای کسب و کار اینترنتی ما دارد ؟ این قسمت از مقاله بیشتر برای کسانی نوشته شده است، که عبارت تولید محتوای متنی یعنی چی را سرچ کرده اند.

همانطور که اول مقاله به آن اشاره کردیم تولید محتوای متنی شاه کلید شروع یک [tie_tooltip text=\”سئو برای موتورهای جستجو (گوگل) \” gravity=\”n\”]بهینه سازی[/tie_tooltip] محکم و قوی برای هر کسب و کاری است.

\"تولید

در یک تعریف ساده شما برای دیده شدن در مجامع عمومی اینترنت باید اقدام به تولید محتوا کنید ، که در پایان تبدیل به فروش یا مشتری شما می شود. تولید محتوا برای وب سایت و اپلیکیشن در محیط وب وجود دارد، انواع مختلفی دارد که از محبوب ترین های آن به تولید محتوای متنی، ویدیویی، تصویری و صوتی می باشد.

در این مقاله صرفا به توضیح و توصیف تولید محتوای متنی به صورت اصولی و استفاده بهینه آن می پردازیم.

بهترین عنصر موفقیت یک کسب و کار آنلاین می تواند تولید محتوای متنی صحیح در کنار دیگر محتواها باشدبه این شکل که اگر یک بیزینس نو پا از همان ابتدای کار خود اصول تولید محتوای خود را رعایت کند، موفقیت آن کسب و کار تضمین شده خواهد بود.

کسب و کار های آنلاین دیگری وجود دارند که بالعکس تولید محتوای متنی روزانه دارند. اما اصول آن را رعایت نمی کنند. گاهی اوقات مواردی که دیدیم اصلا اعتقادی بر اصولی قائل نیستند. و تنها برای پر کردن وبلاگشان فکر می کنند.

در حقیقت تولید محتوای متنی اصولی دارد که هر کسب و کار کوچک یا بزرگ باید آن را رعایت کند. از لحظه استارت یا شروع هر کسب و کاری باید توجه ویژه ای به تولید محتوای متنی در کنار محتواهای دیگر داشته باشید.

درباره اصول تولید محتوای متنی اشاراتی شد که در پاراگراف بعدی توضحیاتی از این باب می بینید.

اصول تولید محتوای متنی

وقتی از \”اصول تولید محتوای متنی\” می گوییم دقیقا منظور چیست ؟ اکثر کسب و کارهایی که ختم به خیر نمی شوند، ایرادات محتوایی دارند که ریشه در تولید محتوای متنی اشتباه است. خوب متوجه شدید اصول تولید محتوای متنی آنقدر مهم است که باعث موفقیت و عدم موفقیت شما در کسب و کارتان می شود.

در واقع فرقی که بین یک کسب و کار موفق و ناموفق وجود دارد همین است. و همیشه کسب و کار ناموفق از خودشان این سوال را می کنند:

من که همیشه تولید محتوای متنی و دیگر محتواها را دارم، چرا کسی که که به تازگی شروع کرده است از من جلوتر و پیشرفت چشمگیر تری  داشته ؟

\"اصول

جواب سوال این است : دوستانی که به تازگی وارد کسب و کارهای آنلاین شده اند، اگر می خواهید در همان ابتدای کار حداقل تجربه ها را بکنید. هیچوقت بدون هدف محتوا تولید نکنید. در صورت عدم رعایت اصول تولید محتوای متنی کارتان به شدت سخت خواهد شد.

شاید در یک مقاله سخت باشد توضیح اینکه دقیقا به چه شکل باید عمل کنید. اما کلاه سئو سعی بر این دارد تا جایی که می تواند شما را آگاه کند.

مواردی که باید در اصول محتوای متنی به آن باید توجه داشته باشیم :

 • مشخص شدن موضوع متن و هدف تولید آن (هر یک از مقاله ها) : در جهت و راستای بهبود کسب و کارتان باشد.
 • تولید محتوای متنی سئو شده در ادامه بیشتر بخوانید : برای تمامی کسب و کارها واجب است.
 • از مقاله های طولانی و پاراگراف های پشت سرهم پرهیز کنید.
 • از کلمات کلیدی هدفمند استفاده کنید : آنهایی که پول ساز هستند و شما را سریع تر به هدفتان نزدیک می کنند.
 • از تولید محتوای متنی و … از نوع خسته کننده پرهیز کنید : محتوا متنی خوب اگر نیاز یک کاربر را برطرف کند خط به خط تا انتها مطالعه می شود.
 • همیشه یک چرایی وجود داشته باشد: چرا محتوایی که تولید می کنید باید مطالعه شود؟ : سوال هایی که قبل از هر تولید محتوای متنی یا … باید از خود بپرسید.
 • نرخ تبدیل داشته باشد : منجر به کاری شود (مثلا منجر به فروش یا دریافت اطلاعات از مخاطب یا انتقال به صفحه ای دیگر) باشد.
 • نسبت به نیاز کاربر و مخاطب خود تولید شود.

مواردی که مطالعه کردید قسمت کوچکی از دید یک دیجیتال مارکتر برای کسب و کارهای آنلاین بود. در ادامه با تولید محتوای متنی سئو شده از دیدگاه یک سئو کار یا کارشناس سئو پیش می رویم.

تولید محتوای متنی سئو شده چیست ؟

تولید محتوای متنی سئو شده چیست ؟ و برای کسب و کارمان چه سودی دارد ؟ سوالاتی که پیش می آید و جواب آنها را باید بدانید.

همانطور که در پاراگراف بالا به آن اشاره کردیم \”تولید محتوای متنی سئو شده\” یکی از اصول های تولید محتوای متنی بود. که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم. چرا که یکی از عمده دلایل موفقیت در کسب و کارهای آنلاین مبحث [tie_tooltip text=\”Search Engine Optimize (گوگل)\” gravity=\”n\”]سئو (Seo Google)[/tie_tooltip] است.

تمامی کسب و کار های کوچک و بزرگ به دنبال ترافیک یا همان بازدید بیشتر از وب سایت یا اپلیکیشن خود دارند. این بدین معناست که دیجیتال مارکتینگ به تنهایی برای موفقیت یک بزینیس آنلاین کافی نیست.

\"تولید

از آنجایی که سئو دیجیتال مارکتیگ حجم بزرگی از بازاریابی و تبلیغات آنلاین یک کسب و کار را در بر می گیرد. و در مواقعی به مبحث سئو هم ورود می کند می تواند بسیار مهم باشد.

اما، در واقع مبحث سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) موردی نیست که به سادگی از کنارش رد شویم. این مبحث بسیار گسترده و نامحدود است که یک نعمت بزرگ می توانیم برای استارت آپ ها به شمار بیاوریم.

تولید محتوای متنی سئو شده به صورت خلاصه دارای ویژگی های زیر می باشد :

 1. استفاده از کلمات کلیدی پر سرچ در حوزه کسب و کار
 2. عنوان بهینه سازی شده برای موتور جستجوی گوگل
 3. در حدود 150 کلمه اولین متن پاراگراف کلمات استفاده شده باشد.
 4. از هدینگ های H1 – H6 استفاده بهینه شده باشد.
 5. از جملات و پاراگراف های کوتاه و هدفمند استفاده شود.
 6. هر پاراگراف سعی در 300 کلمه بودن باشد.
 7. لینک سازی صحیح و با استراتژی اصولی باشد.
 8. تراکم کلمات کلیدی هدف به درستی استفاده شده باشد.
 9. از گزینه ها (لیست های نشانه دار) و جداول حد الامکان استفاده شده باشد.
 10. عکس و ویدیو همچینین صوت نیز می تواند در تولید محتوای متنی سئو شده استفاده شود.
 11. نگارش صحیح املایی در \”تولید محتوای متنی\” از اهمیت بسیاری برخوردار است.
 12. از عنصر های بولد کردن کلمات و نقل قول حدالامکان استفاده شود.

مواردی که ذکر شد. نکاتی کلی از یک تولید محتوای متنی سئو شده بود. که از آن استفاده می کنیم.

یکی از مواردی که صرفا برای سئوی وب سایت یا اپلیکیشن از آن استفاده می کنیم تولید محتوای رپورتاژ آگهی است که در ادامه با آ آشنا می شوید.

محتوای رپورتاژ آگهی چیست ؟

تولید محتوای رپورتاژ آگهی یکی از مهمترین فعالیت های خارج سایت ( سئو خارجی ) محصوب می شود.

در محتوای رپورتاژ آگهی عموما متنی می نویسیم که حداقل ویژگی های زیر را دارا باشد:

 • دارای عکس های تبلیغاتی و برندینگ سایت هدف باشد.
 • دارای متنی هدفمند و نهایتا تبلیغاتی که منجر به بالا بردن نرخ تبدیل می شود.
 • دارای لینک دهی صحیح به صفحه یا سایت هدف با استراتژی سئوی نسبت به موقعیت وب سایت یا اپلیکیشن
 •  استفاده از کلمات کلیدی مناسب و هوشمندانه برای نتیجه بهتر
 • استفاده از یک عنوان جذاب و ترغیب کننده برای مطالعه رپورتاژ آگهی

سوالی که شاید پیش بیاید تولید محتوای رپورتاژ آگهی در چه جایی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

در واقع محتوای رپورتاژ آگهی یا تولید محتوای متنی همان نوشتن یک مقاله است. مقاله هایی که از آنها در جای مناسب خود برای بهبود سئو سایت و اطلاع رسانی های لازم به مخاطب استفاده می کنیم.

نکته ای که مشخص است تولید محتوای متنی سئو شده برای سایت در داخل وب سایت ها استفاده می شود. اما اینکه مقاله یا محتوای رپورتاژ آگهی در کجا به کار می رود در ادامه خواهید دید.

محتوای رپورتاژ آگهی را در کجا به کار می بریم ؟

برای سئوی خارجی وبسایت (Off Page Seo) یکی از مرسوم ترین و مهم ترین عوامل تاثیر گذار بک لینک می باشد.

بک لینک چیست و انواع آن همچنین بک لینک قوی را در یک مقاله جداگانه کاملا توضیح داده ایم می توانید مطالعه کنید.

بعد از داشتن یک محتوای رپورتاژ آگهی مناسب سئوی سایت آنها را می توانیم در موارد زیر استفاده کنیم.

عمده جاهایی که از محتوای رپورتاژ آگهی در آنها استفاده می کنند.

با تولید محتوای رپورتاژ هم به صورت کلی آشنا شدید و متوجه شدیم که از آن در کجاها استفاده می کنیم. در ادامه مقاله برای کسانی که به دنبال سفارش آنلاین تولید محتوای متنی سئو شده برای وب سایت و رپورتاژ آگهی هستند، خبر خوبی داریم.

سفارش آنلاین تولید محتوای متنی سئو شده برای وب سایت و رپورتاژ

یکی از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کار های آنلاین، تولید محتوای متنی سئو شده برای وب سایت و رپورتاژ آگهی های خود است. ازین رو کلاه سئو (Seohat) تصمیم بر این دارد که به یاری چنین کسب و کارهایی بیاید. شما می توانید از نویسنده های با تجربه ای که اصول سئوی On Page و سئو Off Page را به خوبی می دانند استفاده کنید.

دوستان عزیزی که نیاز به تولید محتوای متنی همراه با عکس و رعایت اصول سئو را دارند می توانند از خدمات تولید محتوای کلاه سئو استفاده کنند.

\”سفارش آنلاین محتوای متنی\” همراه با الزامات سئو برای وبمستران و صاحبین کسب و کارهای اینترنتی در دو قالب فراهم شده است:

 • تولید محتوای متنی سئو شده به زبان فارسی
 • تولید محتوای متنی سئو شده به زبان انگلیسی

برای \”سفارش تولید محتوای متنی\” می توانید با شماره 09120275001 تماس بگیرید یا از طریق  تلگرام Aradnb@ یا واتساپ در تماس باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

تعرفه های تولید محتوای متنی به زبان انگلیسی و فارسی در کلاه سئو را می توانید در پاراگراف بعدی ببینید.

تعرفه، قیمت و هزینه تولید محتوای متنی سایت به زبان انگلیسی و فارسی

هزینه تولید محتوا برای وب سایت ها در کلاه سئو نسبت به کیفیت کار و دقت لازم تعیین شده است. تعرفه تولید محتوای متنی سئو شده به زبان فارسی را شما در جدول زیر می بینید.

قیمت تولید محتوای متنی سئو شده به زبان انگلیسی را در جدول بعدی خواهید دید.

خدمات تولید محتوای به زبان فارسی کارایی محتوا تعداد محتوا هزینه هر کلمه قیمت هر محتوای متنی به ازای 1200 کلمه (یک مقاله)
تولید محتوا متنی سئو شده مناسب برای داخل سایت 1 تا 50 مقاله 95 تومان 114,000 تومان
تولید محتوا متنی سئو شده مناسب برای داخل سایت 51 تا 100 و بالاتر مقاله 90 تومان 108,000 تومان
تولید محتوا متنی رپورتاژ سئو شده مناسب برای خارج سایت رپورتاژ آگهی 1 تا 50 مقاله 80 تومان 96,000 تومان
تولید محتوا متنی رپورتاژ سئو شده مناسب برای خارج سایت رپورتاژ آگهی 51 تا 100 و بالاتر مقاله 75 تومان 90,000 تومان

هزینه تولید محتوا به زبان انگلیسی در جدول زیر آمده است .

خدمات تولید محتوای به زبان انگلیسی کارایی محتوا تعداد محتوا هزینه هر کلمه قیمت هر محتوای متنی به ازای 1200 کلمه (یک مقاله)
تولید محتوا متنی سئو شده (انگلیسی) مناسب برای داخل سایت 1 تا 50 مقاله 220 تومان 264,000 تومان
تولید محتوا متنی سئو شده (انگلیسی) مناسب برای داخل سایت 51 تا 100 و بالاتر مقاله 200 تومان 240,000 تومان
تولید محتوا متنی رپورتاژ سئو شده (انگلیسی) مناسب برای خارج سایت رپورتاژ آگهی 1 تا 50 مقاله 180 تومان 216,000 تومان
تولید محتوا متنی رپورتاژ سئو شده (انگلیسی) مناسب برای خارج سایت رپورتاژ آگهی 51 تا 100 و بالاتر مقاله 170 تومان 204,000 تومان

بسیار خب مقاله تولید محتوای متنی برای وب سایت و رپورتاژ به پایان رسید.

در صورت رضایت یا عدم رضایت شما از مطلبی که مطالعه کردید درخواست شرکت در نظر سنجی این پست را داریم.

از امتیاز دهی ستاره ای، دکمه لایک استفاده کنید. همچنین در صورت داشتن نظر و دیدگاهی متفاوت از این مقاله خوشحال می شویم تجربه شما را به اشتراک بگذاریم. کامنت بگذارید، مشتاق دیدن نظرات درباره مطلب پیش رو هستیم.

و در آخر می پردازیم به سوالات متداول تولید محتوای متنی برای وب سایت و رپورتاژ که در ادامه می توانید ببینید.

سوالات متداول تولید محتوای متنی برای وب سایت و رپورتاژ

[toggle title=\”⭐ برای سایتم می خواهم تولید محتوا انجام بشه، مشاوره ای برای این موضوع دارید ؟\” state=\”open\”]بله کلاه سئو برای تولید محتوای سئو سایت شما مشاوره دارد. شما بعد از مشاوره قادر خواهید بود تا برای سایت خود استراتژی تولید محتوا برای سئو سایت طراحی کنید. مشاوره شامل هزینه می باشد، که نسبت به موضوع وبسایت و حوزه فعالیت متغییر است. در صورت سفارش حداقل 30 مقاله مشاوره رایگان خواهد بود. !!![/toggle]

[toggle title=\”⭐ زمان تحویل هر مقاله (تولید محتوا) متوسط چه مدت خواهد بود ؟\” state=\”close\”]تحویل سفاراشات نسبت به حجم و داشتن زمان خالی نویسنده های کلاه سئو متغییر است. اما در اسرع وقت مقاله هایتان تحویل داده خواهد شد.[/toggle]

[toggle title=\” ⭐ کارشناس تولید محتوای صحیح چه کسی است ؟\” state=\”close\”]متخصص تولید محتوا کسی است که با معماری و استراتژی محتوا آشنا باشد. در کلاه سئو بهترین و کارشناس ترین نویسنده ها را همراه خود داریم.[/toggle]

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

8 در مورد “تولید محتوای متنی برای وب سایت و رپورتاژ در سال 2022 چیست ؟”

 1. مهرداد کریمی

  سلام مقاله خیلی مفیدی بود
  ممنون دور از حالا سفارش تولید محتوا
  اطلاعات خوبی ازش تونستم دریافت کنم .

 2. سیامک سالاری

  آقا دمت گرم این مقاله خیلی کمکم کرد تا بیشتر توی نوشتن مقاله های متنی دقت کنم.
  خیلی خوب بود مرسی

 3. سلام دوست عزیز خوشحالم مقاله تولید محتوای متنی برای سایت و رپورتاژ براتون مفید بوده.
  حتما در برنامه های آیندمون است.
  با تشکر 🙏🙏🙏

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا