سئوملزومات سئو جستجو

ضروریات جستجوی گوگل

ضرورت های جستجوی گوگل با مثال

4.3
(17)

ضرورت های جستجوی گوگل بخش‌ های اصلی آن چیزی را تشکیل می‌ دهد که محتوای مبتنی بر وب شما (صفحات وب، تصاویر، ویدیوها یا سایر مطالب عمومی در دسترس که Google در وب پیدا می‌ کند) واجد شرایط ظاهر شدن و عملکرد خوب در جستجوی Google است، کلاه سئو به شما خواهد گفت :

  • الزامات فنی : آنچه گوگل از یک صفحه وب برای نمایش آن در جستجوی Google نیاز دارد.
  • خط‌ مشی‌ های هرزنامه : رفتارها و تاکتیک‌ هایی که می‌ تواند منجر به رتبه‌ بندی پایین‌ تر یا حذف کامل از نتایج جستجوی Google شود.
  • بهترین شیوه های کلیدی : موارد اصلی که می تواند به بهبود نحوه نمایش سایت شما در نتایج جستجوی Google کمک کند.

صرف نظر از آنچه که کسی سعی می کند به شما بگوید، ظاهر شدن در نتایج جستجوی Google هیچ هزینه ای ندارد. توجه به این نکته مهم است که فقط به این دلیل که یک صفحه تمام این الزامات و بهترین شیوه ها را برآورده می کند، به این معنی نیست که Google محتوای آن را خزیده، فهرست می کند یا ارائه می دهد. درباره نحوه عملکرد جستجو بیشتر بیاموزید .

الزامات فنی 

الزامات فنی حداقل چیزی را که جستجوی گوگل از یک صفحه وب برای نمایش آن در نتایج جستجو نیاز دارد، پوشش می دهد. در واقع کارهای فنی بسیار کمی وجود دارد که باید در یک صفحه وب انجام دهید. اکثر سایت ها بدون اینکه متوجه باشند الزامات فنی را پاس می کنند.

سیاست های هرزنامه

خط‌مشی‌های هرزنامه به جزئیات رفتارها و تاکتیک‌ هایی می‌ پردازند که می‌ تواند منجر به رتبه‌ بندی یک صفحه یا کل سایت شود یا به طور کامل از جستجوی Google حذف شود. سایت‌ هایی که بر ارائه بهترین محتوا و تجربه برای افراد تمرکز می‌ کنند و از روح اصول ما حمایت می‌ کنند، احتمالاً در نتایج جستجوی Google عملکرد خوبی دارند.

بهترین شیوه های کلیدی

در حالی که کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای بهبود سئوی سایت خود انجام دهید، چند روش اصلی وجود دارد که می تواند بیشترین تأثیر را بر رتبه بندی و ظاهر محتوای وب شما در جستجوی Google داشته باشد:

  • محتوای مفید، قابل اعتماد و در اولویت مردم ایجاد کنید .
  • از کلماتی استفاده کنید که افراد برای جستجوی محتوای شما استفاده می‌ کنند و آن کلمات را در مکان‌ های برجسته صفحه قرار دهید، مانند عنوان و عنوان اصلی صفحه، و سایر مکان‌ های توصیفی مانند متن جایگزین و متن پیوند.
  • پیوندهای خود را قابل خزیدن قرار دهید تا گوگل بتواند صفحات دیگر سایت شما را از طریق پیوندهای موجود در صفحه شما پیدا کند.
  • درباره سایت خود به مردم بگویید. در جوامعی فعال باشید که بتوانید خدمات و محصولاتی را که در سایت خود ذکر می کنید به افراد همفکر خود بگویید.
  • اگر محتوای دیگری مانند تصاویر ، ویدیوها ، داده‌ های ساختار یافته و جاوا اسکریپت دارید، مطمئن شوید که بهترین روش‌ های خاص را دنبال می‌ کنید تا بتوانیم آن بخش‌های صفحه شما را نیز درک کنیم.
  • با فعال کردن ویژگی‌ هایی که برای سایت شما منطقی هستند، نحوه نمایش سایت خود را در جستجوی Google بهبود بخشید .
  • اگر محتوایی دارید که نباید در نتایج جستجو یافت شود یا می‌ خواهید کاملاً انصراف دهید، از روش مناسب برای کنترل نحوه نمایش محتوای خود در جستجوی Google استفاده کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا: 17

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا